Pille Salátaöntet

Gyorsan elkészíthető, diétás fogás.

Vágj egy kevés rozmaringot vagy petrezselymet egy tálba és keverd össze egy pohár Pille kefirrel, majd öntsd rá egy adag héjában főtt burgonyára, nagyjából nagyjából úgy, ahogy a képen látod. Mi raktunk rá némi csípős paprikát is. Ez a kefires burgonya zsírszegény, de tápláló, és sokáig távol tartja az éhséget

Burgonya

A burgonya, amellett hogy fontos tápanyagokban gazdag, magas telítőértékű, vagyis, nagyon hamar jóllakunk tőle. A súlyához képest viszont alacsony az energiatartalma, így főtt formában ideális diétázók számára.

Csípős paprika

A paprika gazdag C-vitamin forrás, a csípősségét okozó kapszaicint fogyasztó emberek pedig később éheznek meg, és kevesebbet esznek. Fejfájás, illetve stressz ellen is szokták fogyasztani.

Pille kefír

A Pille kefir kiskunfélegyházi kistermelők tejéből készül, oly módon, hogy gondosan eltávolítjuk a tejzsírt. Végül mindössze 0,1% zsír marad benne, így ideális azok számára, akik zsírszegény diétát folytatnak.